Wrzesień 2011 spontanicznie, bez nacisków, ucisków i zacisków bez pacia, przez siłę, by … kluje się projekt ChiCha. Po niespełna 6 miesiącach przyrządzania, doprawiania, spożywania, dopieszczania, i klarowania … rejestrujemy demo z 10 utworami. W międzyczasie musimy z przykrością pożegnać kontrolującego rytm Palucha. 77 egzemplarzy cd spośród 100 limitowanego wydania przekazujemy uczestnikom koncertu (24.11.2012) na którym po raz pierwszy mamy przyjemność przedstawić nowego kontrolera rytmu Dziubka.
Chyba właśnie w tym momencie bo nikt tego stwierdzić ani przypomnieć sobie nie jest w stanie pojawia się duch gołębia który towarzyszy nam do dnia dzisiejszego i stał się nam Patronem, Mentorem, Przewodnikiem …
Jak to w życiu bywa są też przypływy i odpływy i pomimo tego że ChiCha ma się wyśmienicie to ma też wyjątkowy dar do odpływu drumerów. Tak też się stało u schyłku 2013 roku. I …. po raz kolejny dał o sobie znać nasz Patron,Mentor, Przewodnik … w sobie tylko wiadomy sposób przekazał nam wiadomość tej treści: „P.. Ppp.. Pee…. MAr… er… cin…. Pera ….. Pera…..” i słowo ciałem się stało odczytaliśmy tę wiadomość błyskawicznie i nieomylnie! Tak w ChiCha pojawia się Pera 🙂 z naszym szczęściem mamy obawy że i on kiedyś odpłynie … póki co jest dobrze!
… a tak na poważnie historia właśnie się tworzy …